Webmaster
Projektowanie stron www FDesigners Kontakt

Pozycjonowanie to proces mający na celu uzyskanie wysokich pozycji w wynikach jakie prezentują wyszukiwarki na konkretne słowa kluczowe wpisywane jako zapytania. Dobra, ale nie wypozycjonowana strona jest jedynie maskotką firmy nie przynoszącą konkretnych korzyści. Inwestując w stworzenie lub modernizację strony często nie przykłada sie odpowiednich starań aby nowo stworzony serwis odpowiednio wypromować. Staje sie on wtedy piękną wizytówką... której nikt nie ogląda... Obrazowo jest to działanie zbliżone do zainwestowania w wydruk ogromnego billboardu i ustawienie go na zapleczu firmowego lokalu gdzie zajrzą tylko osoby które już i tak są naszymi klientami.

Osoby zaczynające aktywne promowanie swojego serwisu są często zaskoczone że promocja strony która funkcjonuje bez efektów w sieci ok kilku lat może nagle przynieść wymierne korzyści i nawiązanie nowych kontaktów handlowych. Jeśli są Państwo rozczarowani słabymi efektami jakie przynosi Państwa firmowa strona www to jest to rozwiązanie którego szukacie.

Mało kto szukając usługi lub kontaktu handlowego zna adres lub chociażby nazwę firmy z którą chce nawiązać kontakt. Mały także jest odsetek osób korzystających z serwisów typu Panorama Firm. Prawie 90% ruchu sieciowego jest efektem wyszukiwań w popularnych serwisach typu Google, WP, Onet itp. Do tych właśnie ludzi dotrzesz dzięki pozycjonowaniu i reklamą kontekstowym.


 
Webmaster
Webmaster
Projektowanie stron www

Jeśli uważasz że Twoja strona jest za słabo wypromowana, lub przeciwnie, myślisz że ma ona wystarczająco dużą oglądalność, zamów bezpłatną analizę swojego serwisu. Obserwując istniejący ruch oraz strukturę strony będziemy w stanie oszacować jakie skutki jesteśmy w stanie wypracować a co za tym idzie jakie możemy osiągnąć korzyści dla Twojej firmy. Nic nie ryzykujesz.

Dlaczego warto zaufać naszej ofercie na pozycjonowanie? Sprawa pierwsza to zaplecze: Przez ostatnie lata nasza grupa zebrała spore zaplecze serwisów jakie wykonaliśmy dla większych lub mniejszych firm zarówno działających lokalnie jak i stron ogólnopolskich. Dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie obserwować na bieżąco jakie zmiany zachodzą w wyszukiwarkach, jakie elementy staja sie ważniejsze a jakie tracą na znaczeniu. Doświadczenie: Przez kilka lat funkcjonowania na rynku naszymi klientami stało się wiele firm. Przeprowadziliśmy wiele kampanii reklamowych a dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjniej i elestyczniej dopasować naszą ofertę do realnych potrzeb klienów.


 
Webmaster
Webmaster
Webmaster
Webmaster
Tworzenie stron internetowych Oferta FDesigners
  • Projektowanie i tworzenie stron www
  • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach
  • Reklama internetowa
  • Reklama w mediach tradycyjnych (ulotki, plakaty, billboardy)
  • Kontekstowe kampanie reklamowe (Google adWords, Onet kontekst)
Webmaster